poniedziałek, 20 lutego 2012

Panieńskie prezenty

Jakiś czas temu gdy nie miałam jeszcze bloga stworzyłam zestawik prezentowy dla mojej koleżanki z okazji wieczoru panieńskiego.W skład zestawu wchodziła ozdobna  butelka w którą panna młoda wkładała liścik do siebie i miała odkorkować butelkę równo 20 lat od daty ślubu. W liściku były oczekiwania, nadzieje i przewidywania dotyczące ślubu i małżeństwa, które snułyśmy podczas wieczoru panieńskiego.W ozdobne pudełko serduszko była zapakowana bielizna na romantyczną noc poślubną. Ogólnie cały wieczór panieński obfitował w mnóstwo niespodzianek dla przyszłej panny młodej. Panna została "porwana" z domu i wywieziona z zamkniętymi oczami do domku wypoczynkowego, gdzie odbywała się impreza. Cały domek był ustrojony balonami i serpentynami, a w środku czekały diablice czyli my ubrane na czerwono czarno z różkami na głowie.
Śmiechu było co nie miara, gdy panna młoda musiała zaprezentować swoje umiejętności i sprawdzić się jako przyszła żona np. cerując skarpetkę czy przewijając bobasa- lalkę.Otrzymała też wskazówki jak odnaleźć prezenty między innymi pamiątkową butelkę i serduszko.5 komentarzy:

 1. Ciekawy wpis.
  Pozdrawiam.
  Miłego tygodnia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne serduszko :) co do haftu to zapraszam po rejestracji na forum. Tu znajdziesz dużo informacji na ten temat http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198746

  OdpowiedzUsuń
 3. usuń proszę weryfikację słowną, bo to utrudnia dodawanie komentarzy. W zakładce ustawienia w komentarzach kliknij "nie" dla weryfikacji słownej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za stronkę o hafcie i info o komentarzach. Nawet nie byłam świadoma , że się ta weryfikacja włącza, a jak dodaję u kogoś komentarz to też tego nie lubię.Już zmieniłam w ustawieniach.

   Usuń