czwartek, 14 lutego 2013

Wyniki Candy


Bardzo wszystkim Wam dziękuję za udział w Candy i za tak piękne wpisy.Wybór dla mnie był niezmiernie trudny.

A teraz ogłoszenie zwycięzcy: 
  Lampka zatem powędruje do .......

                                             Niezwykły zakątek      

za taki komentarz :

"  ustawiam się po piękną lampę :) w imieniu mojej córki :)Moje pierwsze wspomnienie "koń" to Kasztanek mojego dziadka który w czasie wojny uratował mu życie. Kult Kasztanka przewijał się przez całe moje dzieciństwo i nawet mój konik na biegunach miał na imię Kasztanek. 20 lat później tego samego małego i wysłużonego Kasztanka pierwszy raz dosiadła moja córka. Sama byłam zaskoczona że przetrwał bo całe zastępy mego kuzynostwa oraz trójka rodzeństwa dosiadała konika i "patatajowała " gdzie ich fantazja niosła.
Koń z lampy przypomina mi Oklahomę którą uratowaliśmy grupą przyjaciół przed rzeźnią. Potem dwoje z tej grupy kochając konie , zakochało się też w sobie i tak powstała stadnina w której moja córka pierwszy raz dosiadła Pixiego. Pixi był koniem na którym ćwiczyły dzieci niepełnosprawne. Konik-anioł. Mimo że w stadninie było kilka koni do wyboru ona zawsze chciała tylko Pixiego. I to nic że kilka razy zglebiła się tak że wszystko dookoła się trzęsło a ja byłam pewna że karetkę muszę wzywać :) moje dziecko w Pixim widziało cały świat.
I pewnie dlatego dziś po 7 latach od tamtych wakacji nie mam serca powiedzieć jej że Pixiego nie ma już wśród nas. Dla niej jest na emeryturze bo dość się dzieci nawoził. I tak niech zostanie. W sercu. "    
           


Gratuluję zwyciężczyni i proszę o kontakt na maila Be1at1a@poczta.onet.pl  z adresem do wysyłki

8 komentarzy:

 1. Gratuluję! I dziękuję za wspaniałą zabawę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje! Wyczekiwałam tych wyników, dziękuję za zabawę :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dziękuję za zabawę pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję ślicznie !! jestem zaskoczona a moja córka przeszczęśliwa że tak piękna lampa stanie u niej w pokoju :) już wysyłam maila

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla szczęściary :)

  OdpowiedzUsuń